Компанію з виробництва побутової техніки і споживчої електроніки DIGITAL Electronics Limited, USA заснував в 1991 році американський підприємець Кевін Сандерс. Наприкінці 80х років Сандерс управляв компанією з розробки мікропроцесорів і шукав можливість розширення бізнесу за рахунок повноцінного виробництва телевізорів. Звернувшись з пропозицією про організацію телевізійного бізнесу до свого приятеля по коледжу Алана Бейлі, власника компанії з виробництва корпусних деталей, Кевін отримав схвалення і вже на початку 1992 року випускається перший телевізор під новою торговою маркою DIGITAL. Модель виявилася досить цікавою з точки зору дизайну і швидко набула популярності в торгових мережах штату Колорадо. Спільний успіх молодих компаньйонів поклав початок масштабному розвитку компанії DIGITAL і розробці цілого ряду побутової електроніки для дому та офісу.

 
У 1993 році техніка під брендом DIGITAL з'явилася на полицях торгових мереж в 30 штатах США. Завдяки унікальному дизайну та надійності продукції, продаж побутової техніки DIGITAL виходить далеко за межами континенту і просувається до Європи. 


У 1994 році до компанії приєднався Дерек Фішер котрий займався переобладнанням музичних систем в автомобілях. На ринку була представлена ​​ціла серія автомобільних пристроїв компанії DIGITAL. Найбільш затребуваними виявилися комбіновані автомагнітоли 2 DIN c CD-приводом і касетним програвачем, які традиційно популярні в США. З приходом Фішера компанія вийшла на новий етап. В цей період активно розвивається новий напрямок у бізнесі - автомобільна електроніка.


Сьогодні торгова марка DIGITAL пропонує широкий асортимент різної техніки для домашнього комфорту, офісного забезпечення та безпеки в автомобілі. Різні по дизайну та оснащенню моделі телевізорів, побутової техніки та автомобільної електроніки дозволяють задовольнити запити практично всіх споживачів.
 
Штаб-квартира і центр з розвитку технологій компанії DIGITAL знаходяться в місті Денвер в США. Продукти компанії DIGITAL розробляються командою молодих інженерів і дизайнерів на великих виробничих комплексах в США та Азії. У виробництві застосовується краще сучасне обладнання та новітні технології. Весь процес створення товару ретельно контролюється, починаючи від розробки моделі, вибору матеріалів і закінчуючи відправкою товару до магазинів.
Продукція DIGITAL багато разів брала участь у різних конкурсах. Так, у 2007 році телевізори DIGITAL отримали премію Red Dot Design Award за оригінальний дизайн і ергономічність. Торгова марка DIGITAL є постійним учасником виставок CES (США) і IFA (Німеччина).


Якість побутової техніки та електроніки DIGITAL підтверджено міжнародними сертифікатами ISO і РЄ. Продукти бренду адаптовані для українського ринку, а також сертифіковані в Україні.
Компанія DIGITAL Electronics Limited, USA проводить регулярні дослідження ринку з метою вивчення вимог споживача до сучасної техніки. Саме тому продукція бренду завжди актуальна, ергономічна і формує стиль домашнього комфорту.
 
Сьогодні торгова марка DIGITAL займає міцні позиції на міжнародному споживчому ринку. За словами голови управління Кевіна Сандерса, основними принципами успіху компанії є самовдосконалення співробітників і продуктивна робота над втіленням оригінальних ідей в  життя.