Способи доставки:

Доставка кур'єром

Вартість доставки 70 грн. Замовлення на суму понад 3 000 грн. доставляється безкоштовно. Безкоштовна доставка кур'єром виконується ТІЛЬКИ по місту Києву автомобілем нашого магазину. Платна доставка кур'єром виконується по місту Києву і Київській області. Вартість доставки по Київській області становить: 5 грн / км від найближчого КП на кордоні міста. Доставка кур'єром здійснюється до під'їзду покупця за графіком: Понеділок-П'ятниця: з 10-00 до 18-00. Доставка деяких товарів по Києву можлива в перебігу 3-х годин. Подробиці уточнюйте у менеджерів.

Нова пошта

Доставка службою "Нова Пошта". Доставка в будь-яке відділення "Нової Пошти" по Україні. Доставка за адресою покупця в будь-якому населеному пункті України. Вартість доставки по тарифам “Нової Пошти”. Оплата товару післяплатою (комісія 2% + 20 грн) або за допомогою банківського переказу (згідно з умовами вашого тарифного плану).

Meest Express

Доставка службою Meest Express. Доставка в будь-яке відділення Meest Express по Україні. Доставка за адресою покупця в будь-якому населеному пункті України. Вартість доставки по тарифам Meest Express.

Express Доставка

 Доставка деяких товарів по Києву можлива в перебігу 3-х годин. Подробиці уточнюйте у менеджерів. Вартість доставки 100 грн.

Гарантія:

У нашому магазині надається гарантія на всі товари від виробника, що підтверджує якість і відсутність заводських дефектів.

Гарантія надається на термін, зазначений в описі товару. Підтвердженням гарантійних зобов'язань є заповнений гарантійний талон. Наполегливо рекомендуємо перевірити комплектацію і відсутність дефектів у товарі при його отриманні (як правило, комплектацію можна подивитися в описі виробу або керівництві з експлуатації).

Гарантійне обслуговування проводять авторизовані сервісні центри, зазначені виробником. Телефони та адреси можна знайти на гарантійному талоні. Право на безкоштовне гарантійне обслуговування дає тільки заповнений гарантійний талон, в якому обов'язково повинні бути вказані:

 • модель виробу;
 • серійний номер;
 • гарантійний термін;
 • дата продажу товару.

Важливо! Зберігайте Ваш гарантійний талон і документ, що підтверджує оплату, на протязі всього терміну гарантійного обслуговування.

Способи оплати товару:

 • Готівкою
  Оплата готівкою можлива тільки при покупці в Києві або Київській області, а також у відділеннях "Нової Пошти". Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.
 • Безготівковій розрахунок
  Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним чином: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.
 • На карту Приватбанку "IBAN" UA473052990000026005026232935
 •  Visa 
 •    Mastercard